Продавець RAW-POL ВСЕ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
380 відгуків
Работаем по безналичному расчету с НДС
+380 (96) 695-51-53
+380 (63) 977-06-53
+380 (68) 386-11-23
Львів, Україна
Спецодежда, спецобувь, СИЗ (Reis)

Спецвзуття

Спецвзуття, робоче взуття, черевики робочі від RawPol UA (Reis)

Спецвзуття, робоче взуття, черевики робочі від RawPol UA (Reis) – купити, ціна, Київ

Купити спецвзуття (робоче взуття), черевики робочі з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Львів та інші міста і населені пункти України пропонує интернем-магазин спецодягу, спецвзуття, засобів захисту RawPol UA (Reis) (www.rawpol.lviv.ua). Компанія “RawPol UA (Reis)”, визнаний лідер серед постачальників спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту в Україні, пропонує купити спецвзуття купити робочі черевики, черевики, сандалі, черевики, кросівки) виробництва провідних європейських виробників (REIS, Demar, Cofra, Lemigo, PPO PP, GRENSHO, MEDIBUT, PROS, FAGUM-STOMIL) оптом і в роздріб.

Професійна діяльність багатьох професій пов'язана з ризиком і шкідливими умовами праці. У зв'язку з цим кожен роботодавець зобов'язаний забезпечити своїх співробітників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Якщо говорити про ризики пошкодження, то найбільше схильні до травматизму ноги робітника. З цього захисту ніг працівника необхідно приділити особливу увагу, захистивши їх робочої спецвзуттям.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити захисну робоче взуття (спецвзуття), черевики робочі для будівельників, працівників хімічної промисловості і харчових виробництв, металургів, рятувальників, електриків, зварювальників, медпрацівників та інших професій, робота яких пов'язаних з ризиками пошкодження ніг співробітника.

Купити взуття ціни і опис

Купити взуття для робітників недорого і досить просто в інтернет-магазині нашої компанії. Головне – правильно вибрати модель. Для цього необхідно знати, в яких умовах вона буде експлуатуватися і які фактори ризику загрожують безпеці працівника. Компанія «RawPol UA (Reis)» пропонує купити робочу взуття вологостійку для співробітників автомийок, водопровідників та інших комунальних служб; для максимального захисту персоналу хімічної промисловості рекомендуємо купити спецвзуття з захистом від активних речовин; купити робоче взуття для будівельників (черевики робітники з металевим підносом і металевої антипрокольной устілкою) для захисту від механічних пошкоджень. Для співробітників госпітальних об'єктів є можливість придбати медичну взуття, виконану у відповідному дизайні.

На взуття ціни в інтернет-магазині «RawPol UA (Reis)» найнижчі, що вас неодмінно порадує. Вартість робочої взуття настільки демократична завдяки прямим поставкам із заводів-виробників, що виключає переплату за послуги посередників.

Окремої згадки заслуговує зручність і комфорт представленої продукції. Згідно зі статистичними даними, травми і нещасні випадки відбуваються на будівництві та виробничих підприємствах, тому що працівники ігнорують покладену спецвзуття з-за її жахливого незручності. В нашому каталозі ви зможете вибрати і купити спецвзуття анатомічної форми тільки сучасних моделей від перевірених європейських виробників, максимально комфортну для ваших працівників. До речі, цей факт позитивно позначиться на продуктивності праці, так само як і на дотримання стандартів безпеки на підприємстві. Варто відзначити, що вся спецвзуття, купити яку ви можете в цьому розділі, виключно довговічна, що заощадить витрати на закупівлю екіпіровки в майбутньому.

Де купити спецвзуття в Києві, Полтаві, Запоріжжі, Дніпропетровську

Інтернет-магазин «RawPol UA (Reis)» дозволяє купити спецвзуття (робоче взуття та захисну взуття) для будь-яких цілей, не виходячи з дому. В асортименті завжди різні моделі і широка сітка розмірів для ваших працівників.

Перелік норм для групи захист ніг

EN13287

Засоби індивідуального захисту. Взуття. Метод дослідження стійкості до ковзання.

Норма визначає методи дослідження стійкості до ковзання безпечної, захисної і професійної взуття з типовими підошвами. Норма не поширюється на взуття для спеціальних цілей, оснащене шипами, металевими цвяхами або іншими подібними елементами.

EN14404

Засоби індивідуального захисту. Наколінники для роботи, стоячи на колінах.

Норма визначає вимоги для наколінників, передбачених для роботи, стоячи на колінах. Визначені вимоги, що стосуються маркування наколінників і інформації, яка поставляється виробником.

Описані методи дослідження та визначено рівні ефективності захисту. У разі, коли заявлена захист від додаткових загроз, можуть застосовуватися також вимоги ефективності захисту, представлені в інших нормах. Норма не поширюється на наколінники, які є медичними засобами або призначені для спортивних цілей.

EN20344

Засоби індивідуального захисту. Методи дослідження взуття.

Норма визначає методи дослідження взуття, призначеної для індивідуального захисту. Визначено також вимоги, що стосуються всієї взуття, верхній частині, підкладки, мови, устілки і підошви.

Та норма може застосовуватися лише у тісній співпраці з нормами EN20345, EN20346 іі EN20347, які уточнюють вимоги щодо взуття в залежності від рівнів наявних специфічних загроз.

Кожен тип безпечної взуття повинен бути маркований нестираемым і розбірливим способом - за допомогою штампа або позначений гарячим методом, із змістом наступної інформації : розмір, номер взуття, позначення типу згідно виробникові, фірмовий знак виробника, дата виробництва (квартал і рік), ставлення до номерів європейської норми, відповідний символ/символи, що позначають захисні властивості або (якщо застосовується), відповідну категорію (SB, S1...S5).

Позначення, які можуть бути присутніми на взуття:

A антиэлектростатическая взуття
AN захист щиколотки
C проводить взуття
CI ізоляція підошви від холоду
CR стійкість верхньої частини взуття до порізів
E поглинання енергії в частині п'яти
ESD електричне опір між 0,75 - 35 МОм
FO стійкість до підошви соляровому маслу
HI ізоляція нижній частині взуття від тепла
HRO стійкість підошви до контакту з гарячим статтю до 300 (±5)°C
M захист плюсни
P стійкість нижній частині взуття проколювання з силою 1100 N
SRA стійкість до ковзання на керамічній поверхні, покритої розчином лаурилсульфат натрію (NaLS)
SRB стійкість до ковзання на поверхні сталі, покритим гліцерином
SRC стійкість до ковзання на обох перерахованих вище поверхнях (SRA+SRB)
WR стійкість всієї взуття до води
WRU стійкість верхньої частини до проникності і поглинання води
Antistatic антистатичність

взуття для пожежних служб застосовується позначення, згідно з цим списком:

F Висока взуття для пожежників,
FP Висока взуття для пожежників з підошвою стійкою до проколювання,
FA Висока взуття для пожежників з антистатичними властивостями,
FAP Висока взуття для пожежників з антистатичними властивостями, підошва стійка до проколювання.

У разі противоэлектропроводящей стійкості для ручних ланцюгових пив визначаються класи стійкості 0,1,2 і 3.

Ізолюючий протектор визначається з допомогою класу 00,1,2,3,4.

Вимоги, визначені в цих нормах можуть ділитися на три категорії:

  • SB або S1 до S5 (безпечна взуття),
  • PB або P1 до P5 (захисне взуття),
  • O1 до O5 (професійна взуття).

Взуття, виготовлена з будь-якого матеріалу, зараховується до категорії SB (визначена нормою EN20345) і PB (норма EN20346) має основні захисні властивості.

Категорії безпечної взуття з найчастіше використовуваної комбінацією вимог норми EN ISO 20345:2011*:

SB Основні властивості (зокрема підносок стійкий до ударів силою 200 Дж і здавлення до 15 кН)
S1 Основні властивості + закрите місце п'яти + антиелектростатичним властивості + абсорбція енергії в частині п'яти + стійкість підошви до нафтопродуктів.
S2 Як для S1 + стійкість верхньої частини до проникнення і поглинанню води.
S3 Як для S2 + Стійкість нижній частині взуття до проколів + Підошва з протектором.
S4 Основні властивості + закрите місце п'яти + антиелектростатичним властивості+ абсорбція енергії в частині п'яти + стійкість підошви до нафтопродуктів.
S5 Як для S4 + Стійкість нижній частині взуття до проколів + Підошва з протектором.
SBH позначення категорії гібридної безпеки взуття
*додаткові інструкції у приписах норми EN20345

Категорії професійної взуття з найчастіше використовуваної комбінацією вимог норми EN ISO 20347:2012:

OB Основні властивості.
O1 Основні властивості+ закрите місце п'яти + антиелектростатичним властивості+ абсорбція енергії в частині п'яти.
O2 Як для О1 + стійкість верхньої частини до проникнення і поглинанню води.
O3 Як для О2 + Стійкість нижній частині взуття до проколів + Підошва з протектором.
O4 Основні властивості+ закрите місце п'яти + антиелектростатичним властивості+ абсорбція енергії в частині п'яти.
O5 Як для О4 + Стійкість нижній частині взуття до проколів + Підошва з протектором.
OBH позначення категорії гібридної безпеки взуття
*додаткові інструкції у приписах норми EN20347

EN20345

Засоби індивідуального захисту. Безпечна взуття.

Норма визначає по відношенню до норми EN20344 основні та додаткові вимоги для безпечної взуття для використання на роботі, позначеної буквою „S”.

Взуття, визначена нормою, повинна бути оснащена носком безпеки, який повинен захищати від ударів з максимальним рівнем енергії близько 200 Дж і від стиснення при силі 15 кН.

Подробиці класифікації взуття, що входить до складу цієї специфікації, знаходяться в описі норми EN20344.

EN20346

Засоби індивідуального захисту. Захисне взуття.

Норма відносно до норми EN20344 визначає основні та додаткові вимоги для захисного взуття для використання на роботі, позначеної буквою „P”. Взуття, визначена нормою, повинна бути оснащена носком безпеки, який повинен захищати від ударів з максимальним рівнем енергії близько 100 Дж і від стиснення при силі 10 кН.

Подробиці класифікації взуття, що входить до складу цієї специфікації, знаходяться в описі норми EN20344.

EN20347

Засоби індивідуального захисту. Професійна взуття.

Норма відносно до норми EN20344 визначає основні та додаткові вимоги для професійної взуття для використання на роботі, позначеної буквою „O”. Цю взуття від безпечної взуття відрізняє те, що вона не оснащена носком безпеки, який захищає від ударів і стиснення.

Подробиці класифікації взуття, що входить до складу цієї специфікації, знаходяться в описі норми EN20344.

EN61340-4-3

Статичну електрику. Стандартні методи досліджень для певних застосувань - Взуття.

В нормі представлений метод визначення електричного опору взуття, використовуваної для запобігання електризації тіла людини, призначений для застосування, як виробниками, так і користувачами взуття. Описаний метод електричного опору самої взуття був передбачений як прийомні дослідження нової взуття. Ізоляційна взуття не входить в область досліджень, незважаючи на те, що дану техніку вимірювання опору можна до неї застосовувати.

EN61340-5-1

Статичну електрику. Захист електронних пристроїв від статичної електрики. Загальні вимоги.

Норма определяет адм. и тех. требования, необходимые для создания, внедрения и поддержки программы по защите от статического электричества. Включает в себя следующие области: производство, переработка, монтаж, инсталляция, упаковка, этикетирование, эксплуатация, исследование, контроль и другие действия, связанные с обслуживанием электрических и электронных элементов, узлов и устройств, чувствительных к электростатическим разрядам с пороговым напряжением 100 В Модели тела человека либо большим. Не применяется к устройствам с угрозой взрыва из-за электричества, легковоспламеняющихся жидкостей, газов либо порошков.

EN381-3

  • Защитная одежда для пользователей переносных цепных пил. Метод исследования обуви.
  • Норма определяет методы исследования устойчивости обуви к порезам цепной пилой.
  • Методы исследования устойчивости к порезам цепной пилой других видов защиты ног и ступней (напр. гетры) определены в других нормах.
  • Норма распространяется лишь на обувь с интегрированной защитой от порезов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner