Продавець RAW-POL ВСЕ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
380 відгуків
Работаем по безналичному расчету с НДС
+380 (96) 695-51-53
+380 (63) 977-06-53
+380 (68) 386-11-23
Львів, Україна
Спецодежда, спецобувь, СИЗ (Reis)

Захист від падінь з висоти

Захист від падіння

Захист від падіння – в ході виконання персоналом технологічних операцій на висоті або верхолазних робіт, при знаходженні на робочих настилах, риштованні, робочій платформі підйомника або вишки виникає загроза падіння персоналу у випадку неправильних дій, переміщень та інших операцій, що зумовлює необхідність застосування спеціалізованих засобів захисту. Крім цього висота  є небезпечним фактором при виконанні відповідних видів робіт. Крім цього робота на висоті може бути пов'язана з зависанням працівника на прямовисних стінах, у камерах, колодязях і т. д.

Конструктивні особливості засобів захисту на висоті

В залежності від місцевих умов, пояси поділяються на такі види:

  • З канатом з металу – для виготовлення яких може застосовуватися металевий трос або ланцюг, що характеризуються високою механічною міцністю на розрив, можливістю механічної та пружної деформації в разі ударів. Заборонені для використання в електроустановках під час виконання робіт під напругою, також забороняється використання металевих стропів із захисним непрозорим чохлом в агресивному середовищі;
  • З тканинним канатом монтажний пояс відрізняється достатнім рівнем діелектричної міцності в сухому стані, але мають низьку зносостійкість у роботах з постійним тертям каната про абразивні поверхні. На відміну від сталевого троса з ланцюга не рекомендується для застосування у промисловому альпінізмі, вологих умовах роботи і роботи з агресивними речовинами.
  • З капроновим синтетичним канатом страхувальний пояс характеризується високою діелектричною міцністю і стійкістю до загнивання матеріалу у вологому середовищі. Застосовуються для роботи в електротехнічній, електромонтажної і будівельній сферах, відрізняється малою вагою, що не викликає передчасного перевтоми персоналу.

Все пояса, предотвращающие падение с высоты, подразделяются на лямочные и безлямочные, первые обеспечивают полную фиксацию работника в нескольких плоскостях, в то время, как безлямочные являются простейшим средством защиты работников. Для предотвращения падения с высоты на рабочих площадках должны устанавливаться продольные и поперечные канаты. В случае выхода со строя в нашем интернет-магазине продаются запасные стропы для подъема.

Где купить средства защиты от падения с высоты?

Наш интернет-магазин реализует рабочую одежду, обувь и средства индивидуальной защиты для выполнения работ на высоте по самым демократичным ценам на рынке. Благодаря прямому сотрудничеству с заводами изготовителями мы исключаем ряд посредников и соответствующих накруток, что позволяет  обеспечивать оригинальную продукцию и приемлемую стоимость.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner